Aerodynamické automobily eBook

Fatimma.cz Aerodynamické automobily Image

INFORMACE

Hledáte knihu Aerodynamické automobily? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Marián Šuman-Hreblay? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Aerodynamické automobily.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,69 MB

ISBN: 9788026401667

POPIS
Kniha přináší přehled vozidel s proudnicovou karoserií od československých výrobců vozidel Aero, Jawa, Praga, Škoda, Tatra, Walter, Wikov a Zbrojovka. Zastoupeny jsou rovněž karosárny Petera, Sodomka a Uhlík, které se zabývaly stavbou aerodynamických karoserií, a další firmy s produkcí několika kusů vozidel či funkčních prototypů. Publikace obsahuje cenné dobové fotografie, technické zajímavosti a přehled designérů, konstruktérů a závodníků, spjatých s těmito vzácnými typy vozidel.
STÁHNOUT ČÍST
Aerodynamické automobily | Albatrosmedia.cz
Aerodynamické automobily. Kdo napsal knihu Aerodynamické automobily? Autorem je Marián Šuman-Hreblay. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Aerodynamické automobily. Československá osobní a ...
Car Aerodynamics Basics and How-To Design Tips. Aerodynamics is the science of how air flows around and inside objects. More generally, it can be labeled "Fluid Dynamics" because air is really just a very thin type of fluid.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY