Jak motivovat sebe a své spolupracovníky eBook

Fatimma.cz Jak motivovat sebe a své spolupracovníky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jak motivovat sebe a své spolupracovníky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2005 a autorem je Manuel Seyffert? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Jak motivovat sebe a své spolupracovníky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,13 MB

ISBN: 8024712237

POPIS
I když samotná motivace ještě nepřinese úspěch, bez motivace je úspěch nemožný. Jak motivace funguje a jak ji využít pro dosažení svých osobních cílů a cílů firmy? V knize se dozvíte, jak správně motivovat sami sebe, jak účinně motivovat své podřízené a jak rozpoznat a řešit úskalí motivace ve firmě. Autoři krok za krokem ukazují, jak musí být firma formována, aby se spolupracovníci dlouhodobě a cíleně angažovali pro její úspěch. Velké množství příkladů, pracovních listů a kontrolních seznamů vám pomohou použít získané vědomosti v praxi.
STÁHNOUT ČÍST
Jak motivovat sebe a své spolupracovníky
V knize se dozvíte, jak správně motivovat sami sebe, jak účinně motivovat své podřízené a jak rozpoznat a řešit úskalí motivace ve firmě. Autoři krok za krokem ukazují, jak musí být firma formována, aby se spolupracovníci dlouhodobě a cíleně angažovali pro její úspěch.
Motivace: Jak motivovat lidi kolem sebe? | VímVíc.cz
Kniha: Jak motivovat sebe a své spolupracovníky (Rainer Niermeyer a Manuel Seyffert). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY