Než film promluvil eBook

Fatimma.cz Než film promluvil Image

INFORMACE

Hledáte knihu Než film promluvil? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Kateřina Boušová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Než film promluvil.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,45 MB

ISBN: 9788073886516

POPIS
Vzrušující výlet do počátku české kinematografie.Výpravná publikace o němé éře československého filmu přináší portréty největších osobností naší filmové tvorby období od přelomu století až do r. 1931, kdy slavná éra skončila vystavěním barrandovských ateliérů, které znamenaly zase novou revoluci ve filmu. Herecké hvězdy Anny Ondráková, Suzanne Marville, Jan S. Kolár, Theodor Pištěk, Jindřich Plachta, Josef Šváb-Malostranský, Antonie Nedošinská, režisérské osobnosti jako Karel Lamač, Mac Frič, Gustav Machatý ad. se nesmazatelně zapsaly do naší filmové historie. Jaké byly jejich životní a profesní osudy a jak na ně vzpomínali jejich kolegové z branže? O cestě od prvního kinematografu k první filmové společnosti, o tom, jak vypadal celý filmový provoz, o osudech prvních biografů a mnoho dalších informací přináší desítkami fotografií, citacemi z dobového tisku a rozhovory opatřená kniha Kateřiny Boušové. Autorka se dlouhodobě věnuje divadelní kritice, dějinám filmu a psaní pohádek a dramatizací.
STÁHNOUT ČÍST
Než film promluvil od 149 Kč - Heureka.cz
Všetky informácie o produkte Kniha Než film promluvil, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Než film promluvil. Než film promluvil od 12,11 € - Heureka.sk Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu.
Než film promluvil - Kateřina Boušová | Knihy Dobrovský
Než film promluvil. Kdo napsal knihu Než film promluvil? Autorem je Kateřina Boušová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY