Munch eBook

Fatimma.cz Munch Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Munch! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Munch a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Munch.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,78 MB

ISBN: 9788024239323

POPIS
Edice Světové umění je zasvěcena nejvýznamnějším osobnostem v dějinách umění a jejich dílu. Dokonale graficky zpracované knihy obsahují velké množství kvalitních barevných reprodukcí, z nichž si čtenář může udělat dobrou představu o umělcově tvorbě. Doprovází je fundovaný biografický text, který shrnuje nejen základní informace o malířově životě, ale také o jeho postojích a názorech a obecně přístupu k umění. Díky praktickému formátu a vysoké kvalitě představuje série Světové umění dokonalé dárkové publikace.Edvard Munch (1863 – 1944), známý norský modernistický malíř a grafik, který svým dílem ovlivnil řadu uměleckých škol a hnutí. K jeho nejznámějším obrazům patří Výkřik, Smrt v pokoji nemocné či Tanec života.
STÁHNOUT ČÍST
Edvard Munch - Wikipedia, la enciclopedia libre
Edvard Munch /ˈɛdvɑ:ʈ mʉŋk/ (Løten, 12 de diciembre de 1863-Skøyen, 23 de enero de 1944) fue un pintor y grabador noruego. Sus evocativas obras sobre la angustia influyeron profundamente en el expresionismo alemán de comienzos del siglo XX.Sus obras han sido consideradas
Munch - Série TV 2016 - AlloCiné
MailMunch captures leads from your website and converts visitors into life-long readers, email subscribers and customers. Convert Visitors Into Subscribers & Customers. Create beautiful opt-in forms without writing a single line of code. Using MailMunch To Grow Email Subscribers - YouTube. 178 subscribers. Using MailMunch To Grow Email Subscribers.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY