Příběh Operace Valkýra eBook

Fatimma.cz Příběh Operace Valkýra Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Příběh Operace Valkýra! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Příběh Operace Valkýra a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Příběh Operace Valkýra.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,64 MB

ISBN: 9788025701034

POPIS
Stauffenbergův atentát na Adolfa Hitlera z 20. července 1944 byl nejpropracovanějším pokusem o odstranění nacistického diktátora za celou dobu existence Třetí říše. Ačkoli plány na Hitlerovo zavraždění, vycházející jak z armádních kruhů, tak od izolovaných jednotlivců, byly mnohem staršího data a některé z nich došly i praktické realizace, teprve akce hraběte Stauffenberga ohrozila Hitlera přímo na životě a svým spojením s přípravou převratu, který by svrhl nacistický režim jako takový, představovala vyvrcholení snah odpůrců režimu. Kniha Iana Kershawa Příběh Operace Valkýra sestává ze tří kapitol převzatých z jeho dvousvazkové biografie o Adolfu Hitlerovi a doplňují ji četné dokumenty přímých aktérů dramatu – ty v českém překladu zčásti vycházejí vůbec poprvé.
STÁHNOUT ČÍST
OPERACE VALKÝRA - YouTube
Kniha Iana Kershawa Příběh Operace Valkýra sestává ze tří kapitol převzatých z jeho dvousvazkové biografie o Adolfu Hitlerovi a doplňují ji četné dokumenty přímých aktérů dramatu - ty v českém překladu zčásti vycházejí vůbec poprvé.
Příběh Operace Valkýra - Kershaw Ian | Prodej knih
Srovnání cen Příběh Operace Valkýra. Nejlevnější e-shop NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY. Cena 208 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY