Pohádky bratří měsíců eBook

Fatimma.cz Pohádky bratří měsíců Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Pohádky bratří měsíců! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Pohádky bratří měsíců a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Pohádky bratří měsíců.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,23 MB

ISBN: 9788024244877

POPIS
Ve dvanácti původních pohádkách známé české spisovatelky si jejich hrdinové, ať už to jsou králové, babička s dědečkem, ježeček či veverka, díky zdravému rozumu a troše štěstí poradí se všemi možnými obtížemi a někdy se jim dostane i pádného ponaučení – třeba jako kolouškovi, který si tak usilovně přál zlaté parohy, až ho z toho vyléčil opravdu nepříjemný sen. Přečtěte si, proč jsou nejlepším lékem na lenost kaštany, jak si zvířátka uspořádala lidské Vánoce nebo jak soucitný Jáchym pomohl pytlákovi.Příběhy krásně ilustrovala Marie Tichá.
STÁHNOUT ČÍST
Pohádky bratří měsíců, Božena Šimková | Knihkupec.com
Ve dvanácti původních pohádkách známé české spisovatelky si jejich hrdinové, ať už to jsou králové, babička s dědečkem, ježeček či veverka, díky zdravému rozumu a troše štěstí poradí se všemi možnými obtížemi a někdy se jim dostane i pádného ponaučení - třeba jako kolouškovi, který si tak usilovně přál zlaté parohy, až ho z toho vyléčil opravdu ...
Pohádky bratří měsíců | KNIHCENTRUM.cz
Pohádky bratří měsíců. Kdo napsal knihu Pohádky bratří měsíců? Autorem je Božena Šimková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY