Fidel Castro eBook

Fatimma.cz Fidel Castro Image

INFORMACE

Hledáte knihu Fidel Castro? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Ignacio Ramonet? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Fidel Castro.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,99 MB

ISBN: 9788072077182

POPIS
Renomovaný španělský publicista měl možnost scházet se s Fidelem Castrem a formou rozhovoru s ním sepsat toto obsáhlé dílo. Jací byli Fidelovi rodiče? Kde a kdy se z něj stal rebel? Byl svět během tzv. raketové krize na pokraji nukleární války? Jaký dojem na něj během své návštěvy udělal papež Jan Pavel II.? Co si myslí o globalizaci, o válce v Iráku a o prezidentu Bushovi? Co se stane po Fidelu Castrovi? Obšírný dotazník Ignacia Ramoneta je průřezem kontroverzní osobností Fidela Castra a zároveň vzrušujícím vyprávěním o minulosti, přítomnosti a budoucnosti Kubánské revoluce.
STÁHNOUT ČÍST
Fidel Castro - Životopis, Osobnosti
Fidel Alejandro Castro Ruz (Birán, 13 augustus 1926 - Havana, 25 november 2016) was een Cubaanse revolutionair en politicus, die de functie van minister-president van Cuba uitoefende van 1959 tot 1976, en vervolgens president was van 1976 tot 2008. Hij diende ook als eerste secretaris van de Communistische Partij van Cuba vanaf de stichting van de partij in 1961 tot 2011.
Fidel Castro - Wikipédia, a enciclopédia livre
Fidel Castro se účastnil všech důležitých politických jednání a rozhodnutí, aby se nakonec během překotného vývoje stal v roce 1959 kubánským předsedou vlády. Kubánské revoluční změny se nejprve setkaly se společenským nadšením, protože slibovaly demokratické reformy a mělo se jednat o revoluci chudých pro chudé.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY