Zita Kabátová eBook

Fatimma.cz Zita Kabátová Image

INFORMACE

Zita Kabátová je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Zita Kabátová na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Zita Kabátová.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,50 MB

ISBN: 9788072292523

POPIS
Zita Kabátová je poslední žijící prvorepublikovou filmovou hvězdou, a jak sama říká, vzpomínat může bez zábran, protože není nikdo, kdo by s ní polemizoval, nebo ji snad dokonce zažaloval.A tak vzpomíná na dobu svého mládí, na lidi, které potkávala, na kolegy, s nimiž hrála, ale také - a to především - na psí kamarády, kteří ji životem provázeli. A nejde jenom o psy, jde také o dobu, která měla ke zvířatům trochu jiný vztah, než máme dnes, a ten společný lidsko-zvířecí život probíhal podle dost přísných pravidel. Nicméně vhodných následování.
STÁHNOUT ČÍST
Zita Kabátová — Lidé — Česká televize
Zita Kabátová | ČTK, Facebook, ara. Proč Dominika nemluví s Ivanou? Důvod bere dech! Přiznání Hrdličky: Prachy na nule! Co na to Plíšková? Prezidentka Čaputová jen září: NOVÝ CHLAP! Vzkaz Madonny, Stoneové & spol: Šedesátka? A co jako?!
Zita Kabátová sklízela jednu ránu za druhou. Díky ...
Herecká legenda třicátých a čtyřicátých let Zita Kabátová (†99) bohužel nedodržela svůj slib synovi, že vydrží do stovky, a v neděli zesnula. Žena, která točila s takovými hereckými kapacitami, jako je Vlasta Burian, Oldřich Nový nebo Antonie Nedošínská, navíc chtěla, aby dnem, kdy umře, byl sedmadvacátý den v měsíci.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY