Toulky světem eBook

Fatimma.cz Toulky světem Image

INFORMACE

Toulky světem je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Toulky světem na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Toulky světem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,45 MB

ISBN: 9788025503621

POPIS
Kniha je pozvánkou na ta nejzajímavější místa planety Země. V pěti hlavních kapitolách – Evropa, Asie, Amerika, Afrika a Austrálie a Oceánie – seznámí čtenáře s úžasnými díly lidských rukou, jako jsou proslulá města, umělecké a architektonické památky od pravěkých po současné, ale také s obdivuhodnými výtvory přírody na jednotlivých kontinentech. Každému z nich je věnována dvojstrana, která obsahuje navíc mapku, přehled praktických informací pro cestovatele a barevné záhlaví odlišující jednotlivé kapitoly pro snazší orientaci.2. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Toulky světem - Home | Facebook
Toulky světem. BULHARSKO. Bulharsko . Bulharsko leží v jihovýchodní Evropě, na severu sousedí s Rumunskem, na západě se Srbskem a Makedonií, na jihu s Řeckem a Tureckem a východní hranici tvoří pobřeží Černého moře. Když se podíváte na mapu, zjistíte, že zde najdete snad vše: vysoké hory, vysočiny, ale také ...
Toulky světem - Historicky Kaleidoskop - Historicky ...
Toulky světem. Stopy Zvonu míru u nás Středa, 28 Listopad 2018 14:13 Zvon míru v Roveretu byl odlit ze zbraní 1. světové války na paměť všem padlým v roce 1925 z iniciativy faráře Dona Antonia Rossara. Jeho původní název byl Zvon padlých.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY