Nový obraz budoucnosti eBook

Fatimma.cz Nový obraz budoucnosti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nový obraz budoucnosti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nový obraz budoucnosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Nový obraz budoucnosti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,41 MB

ISBN: 8072611591

POPIS
Doplněné vydání světového bestselleru; kniha původních příspěvků čelných světových představitelů vědy o managementu a dalších společenských věd (např. A. Toffler, Ch. Handy, S. Covey, M. Porter, M. Hammer, P. Senge, W. Bennis, J. Kotter, A. Ries a J. Trout, P. Kotler, J. Naisbitt, L. Thurow) je jedinečným souborem úvah o probíhajících změnách v ekonomickém prostředí, byznysu, managementu a společnosti vůbec, které utvářejí a budou utvářet náš zítřek. Autoři reflektují nutnou změnu východisek, předpokladů i způsobů myšlení, mají-li naše podniky a instituce v prostředí diskontinuit a chaosu přežít, a zkoumají i všechna podstatná témata, která s adaptací na měnící se podmínky souvisejí.
STÁHNOUT ČÍST
Nový obraz budoucnosti. Rethinking the Future 3. vyd ...
Kupte knihu Nový obraz budoucnosti od Rowan Gibson na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
Obraz na plátně Abstraktní pozadí hlubokého vesmíru. V ...
Kniha: Nový obraz budoucnosti (Rethinking The Future) (Rowan Gibson). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY