Nový obraz budoucnosti eBook

Fatimma.cz Nový obraz budoucnosti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nový obraz budoucnosti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nový obraz budoucnosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Nový obraz budoucnosti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,20 MB

ISBN: 8072611591

POPIS
Doplněné vydání světového bestselleru; kniha původních příspěvků čelných světových představitelů vědy o managementu a dalších společenských věd (např. A. Toffler, Ch. Handy, S. Covey, M. Porter, M. Hammer, P. Senge, W. Bennis, J. Kotter, A. Ries a J. Trout, P. Kotler, J. Naisbitt, L. Thurow) je jedinečným souborem úvah o probíhajících změnách v ekonomickém prostředí, byznysu, managementu a společnosti vůbec, které utvářejí a budou utvářet náš zítřek. Autoři reflektují nutnou změnu východisek, předpokladů i způsobů myšlení, mají-li naše podniky a instituce v prostředí diskontinuit a chaosu přežít, a zkoumají i všechna podstatná témata, která s adaptací na měnící se podmínky souvisejí.
STÁHNOUT ČÍST
Jak bude vypadat komunikace budoucnosti? - iDNES.cz
Nový obraz budoucnosti. Rethinking the Future 3. vyd. Přední osobnosti světového managementu a sociálního myšlení o budoucnosti podnikání, konkurence, řízení a trhu
Kniha Nový obraz budoucnosti | Dobré Knihy.cz
O2 nabízí nový set-top box budoucnosti Mobilní operátor O2 pro své zákazníky opět připravil něco nového, tentokrát se jedná o nový set-top box, který má nahradit poslední model iP4.tv EVO4-T. Nový STB pocházející z rukou O2 myslí i na budoucnost, proto klade důraz na kvalitní obraz a plynulé vysílání.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY