Hrdinové ledového moře + CD/DVD eBook

Fatimma.cz Hrdinové ledového moře + CD/DVD Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hrdinové ledového moře + CD/DVD! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hrdinové ledového moře + CD/DVD a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Hrdinové ledového moře + CD/DVD.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,88 MB

ISBN: 9788087195123

POPIS
Rovných 74 let ležel v Lidových novinách nepovšimnutý, dosud knižně nevydaný třetí díl dobrodružných vyprávění slavného polárního cestovatele Jana Welzla, navazující na jeho dva předchozí veleslavné vypravěčské opusy Třicet let na zlatém severu a Po stopách polárních pokladů. Přivádí nás opět na daleký Sever, na Novosibiřské ostrovy mezi Wenzlovy Eskymáky, lovce kožešin, mořeplavce a zlatokopy. Bravurní vypravěčský talent i tady potvrzuje, že právem je v zahraničí řazen k takovým českým mistrům slova, jako jsou Jaroslav Hašek nebo Bohumil Hrabal. Knihu ilustroval Michal Halm. Literární objev podzimu 2004!
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Hrdinové ledového moře + CD/DVD - 2. vydání - Jan ...
Hrdinové ledového porovnaj ceny v 2 obchodoch od 11.25 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp HRDINOVÉ LEDOVÉHO MOŘE + CD/DVD (JAN WELZL, MICHAL HALM (ILUSTRÁCIE) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk
Hrdinové ledového moře + CD/DVD
Kniha: Hrdinové ledového moře + CD/DVD (Jan Welzl). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY