Flautoškola 1 eBook

Fatimma.cz Flautoškola 1 Image

INFORMACE

Hledáte knihu Flautoškola 1? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Eva Kvapilová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Flautoškola 1.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,94 MB

ISBN: ",

POPIS
Dvoudílná moderní učebnice, doplněná přednesovými skladbami různých stylů i řadou metodických materiálů v samostatných sešitech je určená určená především žákům ZUŠ od 6 let a jejich pedagogům. Kromě nápadů a zkušeností z praxe autorů čerpá inspiraci ze zkušeností předních světových pedagogů a z osvědčených zahraničních škol vydávaných v zemích s významnou tradicí hry na zobcovou flétnu (Nizozemí, Německo, Anglie). Hravou formou a za pomoci písniček, her, neobvyklých zvuků, rozmanitých cvičení a dětských ilustrací seznamuje malé hráče se základními technickými i hudebními návyky. Metodické sešity pro učitele přinášejí podrobný popis práce s učebnicí a mnoho podnětů a nápadů pro výuku hry na zobcovou flétnu v malých skupinách.
STÁHNOUT ČÍST
Flautoškola 1 / Nejlevnější knihy
Všechny informace o produktu Flautoškola 1 - učebnice hry na sopránovou zobcovou flétnu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Flautoškola 1 - učebnice hry na sopránovou zobcovou flétnu.
Flautoškola 1 - Učebnice hry na sopránovou zobcovou flétnu ...
Flautoškola 1 Jan a Eva Kvapilovi Dvoudílná moderní učebnice, doplněná přednesovými skladbami různých stylů i řadou metodických materiálů v samostatných sešitech je určená určená především žákům ZUŠ od 6 let a jejich pedagogům.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY