Lžička medu eBook

Fatimma.cz Lžička medu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Lžička medu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Lžička medu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Lžička medu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,96 MB

ISBN: 9788075660107

POPIS
Obyčejně neobyčejný příběh o tom, jak Bůh tiše promlouvá do dětských duší. Skrze přírodu, skrze kamarády, skrze události a vztahy v nejbližší rodině. Někdy i skrze okolní svět, v němž je tak krásné, ale občas i náročné žít.Skupinka dětí se připravuje na první svaté přijímání. Středem dění je Julie a její kamarád Štěpán. Jeho dědeček chová včely a vyrábí vynikající med, který si děti vychutnávají po lžičkách. Tak jako objevují chuť medu a úžasné věci ze života včel, přicházejí děti postupně na chuť i Božím věcem.
STÁHNOUT ČÍST
Výkup - Výzkumný ústav včelařský
Všechny informace o produktu Kniha Lžička medu - Cesta k prvnímu svatému přijímání - Lene Mayer-Skumanzová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lžička medu - Cesta k prvnímu svatému přijímání - Lene Mayer-Skumanzová.
Lžička medu » ZS Loma 1 stupeň
Kupte knihu Lžička medu (Lene Mayer-Skumanzová) s 21 % slevou za 157 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY