Solární energie pro váš dům eBook

Fatimma.cz Solární energie pro váš dům Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Solární energie pro váš dům! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Solární energie pro váš dům a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Solární energie pro váš dům.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,95 MB

ISBN: 8073660296

POPIS
Kniha se zabýva praktickými aspekty využití energie slunečního záření. Důraz je kladen na ohřev vody a přitápení, což jsou dnes nejrozšířenější aplikace solární ebergie. Samostatná kapitola je věnována výroběelektřiny. Kniha je určena široké veřejnosti a snaží se poskytnout odpovědi na základní otázky týkajíci se optimálního řešení využití solární energie. Čtenář se dozví, jak konkrétně lze energii slunce využít, jaká zařízení jsou k tomu potřeba a kolik je nutno do nich investovat i za jak dlouho se investice vráti.
STÁHNOUT ČÍST
9 faktů o dotacích na FVE pro rodinné domy | Solární Experti
Které úsporné technologie jsou pro váš objekt opravdu vhodné? ... Jak poznám, které technologie se hodí pro náš bytový dům? Podívejte se na nejčastější dotazy zodpovězené našimi odborníky. ... ČEZ Solární, s.r.o.; K Verneráku 1193/4, 148 00 Praha 4 - Kunratice, IČO: 27282074, DIČ: CZ27282074.
Kniha: Solární energie pro váš dům | Knihy.ABZ.cz
Ekologické zdroje energie pro Váš rodinný dům. ENERGIEPROLIDI.CZ - Úspora pro Váš domov. Nabízíme profesionální a odborné poradenství při prodeji a instalaci ekologických systémů pro úsporu energií a nákladů v domácnosti. Zákazník je u nás vždy na prvním místě - respektujeme jeho individuální potřeby ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY