Deník mezi životem a smrtí I. - III. eBook

Fatimma.cz Deník mezi životem a smrtí I. - III. Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Deník mezi životem a smrtí I. - III.! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Deník mezi životem a smrtí I. - III. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Deník mezi životem a smrtí I. - III..pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,10 MB

ISBN: 8086718190

POPIS
Souborné vydání deníků herečky Heleny Růžičkové.Třikrát vstoupila Helena Růžičková do téže řeky, aby zaznamenala nejsubtilnější pocity, týkající se jejího zápasu s nevyléčitelnou chorobou. Zájem, který svým počínáním vzbudila, podnítil editorku Marii Formáčkovou k vydání souborného díla. Čtenáři se dostává do rukou v době, kdy již protagonistka tohoto příběhu nežije. Příchuť "senzace", které deníky dříve vzbuzovaly, mizí a z knížky se stává poslední artefakt Heleny Růžičkové. Vydání doplňuje barevná fotografická příloha.
STÁHNOUT ČÍST
Mezi životem a smrtí. Pacient si ... - Valašský deník
Inzerát Deník mezi životem a smrtí III. - Žiju v okrese Jihlava, cena 80Kč, od Tomáš na Sbazar.cz. Popis: Třetí pokračování deníkové výpovědi herečky o svém boji se zákeřnou nemocí, s rakovinou, zahrnuje období od 21. března do 26. července 2003. kniha od: Helena Růžičková, Marie Formáčková Žánr: Literatura naučná, Biografie a memoáry, životopis, paměti ...
Deník mezi životem a smrtí I. - III. - Helena Růžičková ...
Deník mezi životem a smrtí III.. Kdo napsal knihu Deník mezi životem a smrtí III.? Autorem je Helena Růžičková, Marie Formáčková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY