U všech čertů eBook

Fatimma.cz U všech čertů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou U všech čertů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu U všech čertů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: U všech čertů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,55 MB

ISBN: 9788000024462

POPIS
U všech čertů, to zas byla mela, když se ďáblíci vyrojili na svět!Mocný vládce Remcal, brepta Šmoura, kulhavý rozumbrada Camfour, koktavý Maťátko a malý neposeda Prskavka jsou pěkně povedená čertiska. Nejradši lenoší v teplém peklíčku, když však jde o něco dobrého na zub nebo nějakou lumpárničku, hned ožijí. A protože jsou to popletové, o rozruch a taškařice je postaráno. U všech čertů, to zas byla mela, když se vyhrnuli na svět! Jakmile se pořádně vyřádí, spokojeně zalezou zpátky do svých pelechů. A to by v tom byl čert, abyste se s touhle rohatou knížkou nepobavili!
STÁHNOUT ČÍST
U všech čertů (Jiří Kahoun) | Detail knihy | ČBDB.cz
U Všech Čertů, Jičín: Zobrazte 10 recenzí zákazníků, 6 přirozených fotografií a skvělé nabídky pro zařízení U Všech Čertů, které se v Jičíně umístilo jako 6. z 15 Ubytování se snídaní / hotely s restaurací a je ohodnocené na Tripadvisor jako 4 z 5.
Penzion U Všech čertů - Jičín | DoPenzionu.cz
Součástí penzionu je hospůdka neboli restaurace U všech čertů, která provozuje pekelný sklípek a v letních měsících otevírá venkovní terasu. M. Koněva 73 , , 50601, Jičín (Česko) Mé jméno je Jitka. Děkujeme, že jste si k vyhledávání ubytování vybrali naši webovou stránku Hotely.cz!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY