Skvělé služby eBook

Fatimma.cz Skvělé služby Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Skvělé služby! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Skvělé služby a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Skvělé služby.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,15 MB

ISBN: 9788024747118

POPIS
Skvělé služby je první kniha o inovacích a designu služeb u nás. Najdete v ní spoustu praktických rad a tipů, jak dělat služby, které si vaši zákazníci zamilují a ke kterým se budou rádi vracet. Inspirujte se desítkami českých i zahraničních služeb, které to myslí s klienty skutečně vážně a které dávají do inovací vždy něco navíc. Na tvorbě knihy se podílelo přes čtyřicet odborníků, manažerů a podnikatelů, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti. Najdete v ní také devět pečlivě vybraných moderních nástrojů pro zlepšování vašich služeb, které vám pomohou začít. Publikace Skvělé služby je zkrátka kniha, na kterou už dlouho čekáte.
STÁHNOUT ČÍST
Skvělé služby - recenzí NH Collection Olomouc Congress ...
Trampolíny Springfree nemusíte na zimu rozkládat - jsou vyrobeny z takových materiálů, kterým neškodí ani drsné zimní počasí.
webroad.cz - Webhosting již za 55Kč! Skvělé služby, osobní ...
Skvělé služby je první kniha o inovacích a designu služeb v Česku. Najdete v ní spoustu praktických rad a tipů, jak dělat služby, které si vaši zákazníci zamilují a ke kterým se budou rádi vracet. Inspirujte se desítkami českých i zahraničních služeb, které to myslí s klienty skutečně vážně a které dávají do ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY