Angličtina s JŮ a HELE 1 + audio CD eBook

Fatimma.cz Angličtina s JŮ a HELE 1 + audio CD Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Angličtina s JŮ a HELE 1 + audio CD! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Angličtina s JŮ a HELE 1 + audio CD a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Angličtina s JŮ a HELE 1 + audio CD.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,50 MB

ISBN: 9788074040283

POPIS
První ze tří netradičních učebnic angličtiny je koncipována do scének s obrázky – jako průvodce každodenními situacemi a dialogy se slovní zásobou pro běžnou komunikaci. Je rozvržena po dnech od pondělí do neděle. Každý den má část anglickou, anglicko-český slovníček a odpovídající část českou.
STÁHNOUT ČÍST
Angličtina s Jů a Hele / 3 + Audio CD | Aukro
Angličtina s JŮ a HELE/3 audio CD - Jana Lightburn. Níže naleznete zboží v internetových obchodech, které odpovídá vašemu dotazu. Tlačítkem "Do obchodu" navštívíte přímo internetový obchod. Zobrazuji 1 - 1 ze 1 produktů Angličtina s JŮ a HELE 3 + audio CD - Jana Lightburn.
Kniha Angličtina s JŮ a HELE/1 + audio CD - Jana Lightburn ...
Angličtina pro piloty na 2 CD Doba dodání: dostupný do 10 dnů Tento výukový materiál vznikl jako reakce na neexistenci letecké frazeologie, která by kombinovala české a anglické výrazy a byla tak pro nás Čechy nejlépe osvojitelná.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY