Krajina zahalená dýmem eBook

Fatimma.cz Krajina zahalená dýmem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Krajina zahalená dýmem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Krajina zahalená dýmem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Krajina zahalená dýmem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,87 MB

ISBN: 9788072721139

POPIS
Jak vyzní v současnosti jeden z prvních románů s romskou tematikou? Odcizilo vzdělání dospívajícího chlapce Něguše vlastní komunitě? Podaří se mu nalézt ztracenou identitu? Ponořte se do krajiny zahalené dýmem a prožijte s hlavním hrdinou silný příběh, který se odehrává na konci třicátých let minulého století na pozadí tragických dějinných událostí v horthyovském Maďarsku.
STÁHNOUT ČÍST
Krajina zahalená dýmem - Menyhért Lakatos od 198 Kč ...
Zahalená hrozba - Moc muslimských matek a hranice tolerance autor: Ramadani Zana doporučená cena: 299 Kč naše cena:263Kč Krajina zahalená dýmem autor: Lakatos Menyhért doporučená cena: ...
Lakatos M. - Krajina zahalená dýmem | Aukro
Lakatos M. - Krajina zahalená dýmem (6960831894) Vystavit v této kategorii. Aukro Knihy a Časopisy Knihy Beletrie Klasika . Aukro Knihy a Časopisy Knihy Beletrie Klasika . info . Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných. visibility. 1 z 1 . Lakatos M. - Krajina zahalená dýmem .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY