Dárek z pravé lásky eBook

Fatimma.cz Dárek z pravé lásky Image

INFORMACE

Hledáte knihu Dárek z pravé lásky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Matt de l Pena? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Dárek z pravé lásky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,37 MB

ISBN: 9788075440112

POPIS
Jestli máte rádi vánoční příběhy, vánoční filmy, vánoční pořady v televizi a speciální vánoční díly vašich oblíbených seriálů a především, jestli máte vánoční antologie, pak se do téhle knížky rozhodně zamilujete. Dárek z lásky sepsalo dvanáct těch nejlepších autorů young adult knih a jejich redaktorkou se stala Stephanie Perkinsová, jejíž příběhy o Anně a dalších už dávno znáte. Takže se uvelebte někde, kde máte pohodlí, teď na vás čeká dvanáct důvodů, proč za dlouhých zimních večerů zůstat doma a zamilovat se nad stránky příběhů.
STÁHNOUT ČÍST
Dárky z lásky - Giftak.cz
Originální Dárky z Lásky. Vybrat dárek . Jak na dárky z lásky bez zbytečného utrácení? Nedělejte si z toho vrásky. Nejprve si musíme uvědomit jednu podstatnou věc: Chceme-li muže překvapit a potěšit jej, to můžete dokázat i svou šetrností.
Dárek z pravé lásky: 12 zimních políbení - Stephanie ...
Cooboo Dárek z pravé lásky: 12 zimních políbení - Stephanie Perkins . Jestli máte rádi vánoční příběhy, vánoční filmy, vánoční pořady v televizi a speciální vánoční díly vašich oblíbených seriálů a především, jestli máte vánoční antologie, pak se do téhle knížky rozhodně zamilujete.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY