Vltava eBook

Fatimma.cz Vltava Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vltava! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vltava a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Vltava.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,42 MB

ISBN: 9790660570326

POPIS
Smetanova symfonická báseň Vltava z cyklu „Má vlast“ patří k nejznámějším dílům české hudby a bezesporu se řadí i k nejhranějším symfonickým básním hudby světové. Její klavírní výtah, který vytvořil Karel Šolc, náš nejuznávanější odborník na klavírní výtahy, vychází nyní poprvé samostatně. Zasvěcenou předmluvu napsal Milan Pospíšil, pracovník Muzea Bedřicha Smetany a jeden z předních znalců Smetanova díla. Publikace je vybavena půvabnou barevnou obálkou Daniely Zichové, takže se jistě stane vítaným dárkem pro každého, kdo touží seznámit se s touto skladbou co nejblíže.
STÁHNOUT ČÍST
tony.cz
Půjčovna lodí (kánoe, kajak, raft) Ingetour - řeka Vltava v místech: Vyšší Brod, Lenora, Rožmberk, Zátoň, Český Krumlov, Zlatá Koruna, Boršov.
Klasická povídka | Vltava
Revír Vltava 7 1.3.2013 | casper | 15.808 zobrazení | 105 odpovědí. Ahoooj všem, chtěl jsem se zeptat na Vaše názory, zkušenosti a aktuální info ohledně revíru, na kterém je vláčení povoleno po celý rok. Jelikož jsem toho během zimy a veletrhů nakoupil spoustu, rád bych to využil dřív než 16.6. :-D
SOUVISEJÍCÍ KNIHY