Vzlety a pády slavných českých žen eBook

Fatimma.cz Vzlety a pády slavných českých žen Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vzlety a pády slavných českých žen! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vzlety a pády slavných českých žen a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Vzlety a pády slavných českých žen.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,71 MB

ISBN: 8072290975

POPIS
Tato knížka volně navazuje na publikaci Lesk a bída slavných českých žen, která poprvé vyšla v roce 2002. Autorem "dvojky" je opět Rober Rohál, který i tentokrát líčí osudy hereček a zpěvaček, jejichž životem prošla sláva, ale v soukromí jim osud rozdal špatné karty. Proto čtenáři najdou nejen kapitoly patřící prvorepublikovým hvězdám, které dnes známe především z filmů pro pamětníky, ale objeví se zde i herečky, které máme dosud v živé paměti. Autor nyní nezapoměl na umělecké i soukromé peripetie talentovaných umělkyň, zkrátka ukazuje, že život není jen krásný, ale někdy i krutý.
STÁHNOUT ČÍST
Robert Rohál: Vzlety a pády slavných českých žen ...
Autor líčí osudy hereček a zpěvaček, jejichž životem prošla sláva, ale také v soukromí jim osud rozdal špatné karty. Proto čtenáři najdou nejen kapitoly patřící prvorepublikovým hvězdám, které dnes známe především z filmů pro pamětníky, ale objeví se zde i herečky, které máme dosud v živé paměti.
Vzlety a pády slavných českých žen R. Rohál - Mladá ...
Tato knižka volně navazuje na publikaci Lesk a bída slavných českých žen, která poprvé vyšla v roce 2002. Autorem "dvojky" je opět Robert Rohál, který i tentokrát líčí osudy hereček a zpěvaček, jejichž životem prošla sláva, ale v soukromí jim osud rozdal špatné karty.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY