Pěstování ve skleníku eBook

Fatimma.cz Pěstování ve skleníku Image

INFORMACE

Hledáte knihu Pěstování ve skleníku? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Roger Marshall? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Pěstování ve skleníku.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,50 MB

ISBN: 9788024252414

POPIS
Podrobná příručka pěstování ve skleníku obsahuje vše od stavby skleníku a vytvoření vhodného prostředí až po jeho údržbu. Uvádí podrobné informace o tom, jak rostliny množit a sázet, jak pěstovat zeleninu, bylinky i ovoce, aby byla s minimální péčí úroda co největší. Samostatné kapitoly se věnují pěstování ozdobných rostlin, orchidejí, bromélií, kaktusů a sukulentů a nechybí ani pěstování bez půdy.
STÁHNOUT ČÍST
Okurky, rajčata, papriky - zkušenosti s pěstováním.
Tajemství úspěšného pěstování rajčat 11.5.2014. Kdo jednou ochutná vlastní rajče, nebude už chtít jiné! Přitom vypěstovat si vlastní rajče není nikterak složité - pěstovat můžete na záhoně, ve skleníku, ale i v nádobách na balkoně panelového domu!
Pěstování paprik venku, ve skleníku nebo fóliovníku ...
Pěstování paprik má svá specifika při růstu na venkovních zahradách a ve skleníku. Rozhodnete-li se pěstovat papriky venku na zahradě, tak ideální dobou pro vysazení již malých sazeniček je druhá polovina května.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY