Angličtina pro malé školáky eBook

Fatimma.cz Angličtina pro malé školáky Image

INFORMACE

Angličtina pro malé školáky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Gabriel Filcík. Přečtěte si s námi knihu Angličtina pro malé školáky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Angličtina pro malé školáky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,89 MB

ISBN: 8072350676

POPIS
Učebnice zkušené autorky a učitelky je určena žákům 2. a 3. ročníku. Předchází povinnou jazykovou výuku od 4. ročníku. Učebnice učí slovní zásobu a základy angličtiny podle obrázků a nápodobou mluvního vzoru dospělého, využívá formu omalovánek, pexesa atd. Počítá se schopností dětí číst a psát.Učebnice v sobě zahrnují metodickou příručku pro dospělé průvodce začínajících žáků, ať už jsou jimi rodiče či učitelé v jazykových kursech a kroužcích. Učebnici provází audiokazeta připravená s rodilými anglickými mluvčími dětského věku. Obsahuje základní slovní zásobu, říkanky, básničky a písničky, které výuku jazyka zpestřují a zkvalitňují. Schvalovací doložka MŠMT ČR.
STÁHNOUT ČÍST
Angličtina pro malé školáky - Marie Zahálková | Kniha na ...
Angličtina pro malé školáky 4. 2 recenze ; Učebnice zkušené autorky a učitelky je určena žákům 2. a 3. ročníku. Předchází povinnou jazykovou výuku od 4. ročníku. Učebnice učí slovní zásobu a základy angličtiny podle obrázků a nápodobou mluvního vzoru dospělého, využívá formu omalovánek, pexesa atd.
Angličtina pro malé školáky - Marie Zahálková; Gabriel ...
To vše Vaše malé školáky a předškoláky naučí tato angličtina pro děti jen hraním a poslechem ve 42 cvičeních. Celou sadu tvoří CD a brožurka se slovníčkem, obrázky k vymalování a přepisy s překlady říkanek. CD je vhodné pro všechny typy počítačů s operačním systémem Windows a interaktivní tabule.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY