Jóga pro seniory eBook

Fatimma.cz Jóga pro seniory Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jóga pro seniory? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Ivana Ballingová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Jóga pro seniory.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,17 MB

ISBN: 9788026420835

POPIS
Udržujte si pružnost a sílu svého těla i ve zralém věku!Udržujte si pružnost a sílu svého těla i ve zralém věku! Pokud máte pocit, že s přibývajícími léty vám ubývají pohybové schopnosti, ohebnost a síla, jóga je jedním z nejlepších způsobů, jak tento proces zpomalit, často i zastavit. Nikdy není pozdě začít, i když jste předtím nesportovali, ani se příliš nevěnovali jakémukoli pohybu. Jóga je šetrný a klidný způsob, jak své tělo rozhýbat. Dokonce umí zlepšit náladu. V této knize nenajdete klasické jogínské návody, jak meditovat, ale naopak je plná praktických informací – jak cvičit, jaký je přínos každého cviku, čemu se vyhnout. Dozvíte se také, jaké cviky na které konkrétní potíže pohybového aparátu jsou prospěšné, nebo dokonce uzdravující. Vše můžete cvičit v klidu svého domova – na židli, vleže, ve stoji. Autorky vás také naučí správné provedení běžných každodenních úkonů, jako je třeba bezpečné zvedání břemen, upozorní na místa, kde byste se mohli dopustit chyby, a také vás seznámí s příběhy konkrétních lidí, kterým jóga pomohla vrátit se zpátky do života. Navíc v knize naleznete rady, jak zpomalit stárnutí, zásady bezpečného cvičení, jak se naučit správně dýchat (pro zlepšení zdravotního stavu, odstranění pocitů úzkosti a zmírnění bolestí), jak správně relaxovat, abyste se dokonale uvolnili a odpočali si.
STÁHNOUT ČÍST
Jóga pro seniory - Věra Vojtěchová | Elektronická kniha na ...
Jóga pro seniory Lekce jsou přímo uzpůsobeny věkové kategorii 60+, jedná se ale o systém rehabilitačního cvičení vhodný pro všechny věkové kategorie, i pro méně pohyblivé jedince. Nezatěžuje klouby a je tělu prospěšné.
Jóga pro děti i dospělé - Jogasberuskou
Online Jóga pro seniory . Středa 10:15 - 11:15 . Daniela Pařízková & Jitka Janešová I na seniorky a seniory se těšíme v našem on-line studiu Aloha jóga. Předchozí zkušenost s jógou není nutná, cvičit budeme s respektem k možným omezením a s jednoduchým cílem - cítit se lépe.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY