Zelené smoothie eBook

Fatimma.cz Zelené smoothie Image

INFORMACE

Zelené smoothie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Burkhard Hickisch. Přečtěte si s námi knihu Zelené smoothie na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Zelené smoothie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,16 MB

ISBN: 9788081112997

POPIS
Moderní lahodný energetický nápoj dodá tělu každý den to, co skutečně potřebuje.Zelená smoothies, umixovaná v několika minutách z plodů a zelených listů, mají fantastické zdravotní účinky. Jsou potravinovou inovací století. Jejich tajemství spočívá v koncentrovaných vitálních látkách, jež upevňují váš imunitní systém a obranyschopnost. Chcete zhubnout, regulovat funkci střev, přirozeně posilovat svaly, podpořit vnitřní klid či jen lépe spát? Pro každou příležitost najdete ten správný koktejl.
STÁHNOUT ČÍST
Detoxikační smoothies : úžasné recepty! | prodetox.cz
Zelené smoothie. Smíchejte ty nejzdravější suroviny a připravte si ranní porci vitality a energie! Zářivě zelený koktejl vašemu tělu prospěje po všech stránkách. Pokud jste na cestě za vysněnou postavou, tenhle ranní koktejl vás k ní zaručeně přivede. Pro zjemnění zeleninové chuti přidejte ananas a kiwi.
10 Důvodů Proč Pít Zelené (Green) Smoothie
Recept zelené brokolicové smoothie s jahodami. Toto zelené brokolicové smoothie môžete piť na raňajky alebo večeru ako plnohodnotné ľahké jedlo po 2,5 - 3 deci. Ak chcete toto smoothie konzumovať na desiatu alebo olovrant, tak si ho dajte 1,5 - 2 deci hotového nápoja na jedno jedlo.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY