Vojtíškova dobrodružství eBook

Fatimma.cz Vojtíškova dobrodružství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vojtíškova dobrodružství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vojtíškova dobrodružství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Vojtíškova dobrodružství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,10 MB

ISBN: 9788090490680

POPIS
Knihu, kterou jste právě otevřeli, tvoří soubor dvaceti čtyř poetických pohádek. Jejich předchůdcem je úspěšný titul „Vojtíšek“, se kterým sdílejí téhož hlavního hrdinu a také půvab či velké porozumění pro dětský věk. V jistém ohledu se však od něj liší. Především tím, že jsou napsány a sestaveny s pevným záměrem. Na malé ploše, zdánlivě jednoduchými zápletkami se snaží přiblížit mladému čtenáři nejen krásu, ale též složitosti života a upozornit jej tak na nebezpečí, která v sobě skrývá. Svá poučení však nepodávají školometsky nebo mravokárně, nýbrž srozumitelnou, nenásilnou, čtivou a napínavou formou. Jak bylo řečeno, pohádky neusilují o povrchní vnější účin, o světlici, po jejímž výbuchu nastává větší tma. Jde jim především o rozšířené vnímání či bohatší prokreslení dětského světa, o rozvoj jeho představivosti, jež se zúročuje v dospělosti ve všech oborech lidské činnosti. Příběhy doprovázejí působivé obrázky od jihočeské výtvarnice Petry Šnokhausové, které celkový dojem pohádek umocňují a zároveň jim dávají hmatatelnou podobu, pro dětský věk tolik nezbytnou.
STÁHNOUT ČÍST
Vojtíškova dobrodružství Lubomír Jaroš | Knihkupectví Daniela
Knihy spisovatele Petra Šnokhausová v nabídce knihkupectví dobre-knihy.cz
Vojtíškova dobrodružství od 94 Kč - Heureka.cz
Zamów książkę Vojtíškova dobrodružství od autora Petra Šnokhausová Księgarnia online Megaksiazki.pl. szybka wysyłka, świetne ceny
SOUVISEJÍCÍ KNIHY