Naučte se číst myšlenky! eBook

Fatimma.cz Naučte se číst myšlenky! Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Naučte se číst myšlenky!! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Naučte se číst myšlenky! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Naučte se číst myšlenky!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,82 MB

ISBN: 9788027102013

POPIS
V této knize najdete vše, co potřebujete znát, aby se z vás stal odborník na čtení myšlenek. Je to umění, které uplatníte jak v osobním, tak i pracovním životě – při pohovorech, na prvním rande, při prezentaci návrhů vašemu nadřízenému i ve společenských situacích, kdy potřebujete prosadit své názory a získat druhé na svou stranu.Na rozdíl od jiných publikací se tato nezaměřuje pouze na řeč těla, ale prozradí vám i to, co můžete vyčíst z hlasu, použití konkrétních slov či slangu. Naučíte se odhalit, když vám někdo lže nebo s vámi vědomě či nevědomě flirtuje. Zjistíte, jak s druhými lidmi hladce navázat vztah, nenápadně jim vnuknout svůj názor i jak ovlivňovat jejich emoce.Jako bonus vám autor prozradí několik zábavných triků, které budou na neznalé diváky působit jako skutečné a efektní „čtení mysli“ a s nimiž bezpochyby zazáříte na večírcích. Dozvíte se například, jak poznat, na co druhý člověk myslí, nebo jak uhádnout, ve které ruce drží nějaký předmět.
STÁHNOUT ČÍST
Naučte se číst myšlenky! - Knihy.cz
Naučte se číst myšlenky! Autor: Fexeus, Henrik Nakladatel: Grada EAN: 9788027102013 ISBN: 978-80-271-0201-3 Překlad: Sýkorová, Ivana Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 16 × 24 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání)
Naučte se číst myšlenky! - Henrik Fexeus | Knihy na ...
18 Naučte se číst myšlenky! rád. Jednoduše jsme na nevědomé úrovni zachytili nepřátelské signály, které nyní tvoří základ určitého dojmu, jehož příčinu nechápeme.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY