Keramika III eBook

Fatimma.cz Keramika III Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Keramika III! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Keramika III a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Keramika III.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,15 MB

ISBN: 8024716381

POPIS
Způsobů, jak vytvářet keramické reliéfy, je mnoho. Všechny jsou jednoduché a technicky dostupné i pro začátečníky. Chce to jen dobrý nápad - a právě těch přináší nový díl edice Šikovné ruce nepřeberné množství. Nejprve se naučíme, jak zhotovit základní hliněnou destičku, a to hned několika postupy. Dekorovat ji můžeme malováním, nalepováním, razítkováním či prořezáváním, anebo otisky nejrůznějších přírodnin a předmětů se zajímavou strukturou povrchu. Můžeme však využít i některé méně známé, avšak velmi působivé techniky, jako je roztírání barev, kůrořez, papírový reliéf nebo formování na kotoučku. Velké i malé reliéfy pak mohou sloužit jako nástěnné obrázky a originální šperky. Originální návodová knížka je určena pro děti i rodiče, vedoucí keramických kroužků, kurzů i učitele výtvarné výchovy.
STÁHNOUT ČÍST
Keramika-mozaika.cz] moodo cepice goggy iii damska
Keramika III: reliéfy Alena Vondrušková, Jiří Dudycha Nakladatel: Grada 2006
E-kniha: Keramika III | Knihy.ABZ.cz
Úvod > AKCE minulých let > Akce rok 2012 > Hliněné patlání aneb Keramika III./2012 Hliněné patlání aneb Keramika III./2012 Knihovna U Mokřinky pořádala letos již potřetí keramický kurz (26.10.2012) pro děti a dospělé, který patří k nejoblíbenějším akcím.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY