Za objektivem eBook

Fatimma.cz Za objektivem Image

INFORMACE

Hledáte knihu Za objektivem? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Laura Magni? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Za objektivem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,13 MB

ISBN: 9788075855268

POPIS
Tato kniha představuje velké mistry fotožurnalismu 20. a 21. Století i jejich ikonické snímky. Vypráví příběh mužů a žen, kteří pomocí fotografií tím nejkrásnějším možným způsobem zachytili podstatu své doby – od válečné fotografie Roberta Capa, Larryho Burrowse či George Rodgera, po fotografické eseje průkopníků jako Margaret Bourke-Whiteová, od bohatých černobílých tónů Brazilce Sebastia~a Salgada, po živé barvy Steva McCurryho, od intenzivních náhledů Dorothey Langeové během nejdrsnějších amerických let, po mimořádné lidskosti práce Wernera Bischofa.Kniha představuje i tvorbu Henriho Carier-Bressona a Elliotta Erwitta schopných zachytit sílu okamžiku, a také fotografické studie náboženství a jejich rozporů Abbase Attara. Jsou tu i portréty, od dětí a chodců Roberta Doisneaua, po vznešené pózy, na něž se zaměřil Cecil Beaton. Stránku za stránkou zjišťujeme, že tito mistři nejenže zaznamenali historii: výběrem předmětů, technik a stylů svým způsobem vypráví i svůj vlastní příběh. Nakonec si uvědomíme, že to, co opravdu dělá fotografa skvělým, není žádná výjimečná fotografie, ale schopnost sdělovat ustavičně svou vizi a definovat svůj přístup k realitě. Fotograf musí zároveň zůstat věrný estetice, což je v mnoha případech neoddělitelné od etického kodexu.
STÁHNOUT ČÍST
Jak žádat o ošetřovné za duben: OSVČ mohou využít on line ...
Vítejte na mých stránkách. Jsem amatérský nadšenec Fotoaparátů a Focení vůbec. A rád bych se s vámi podělil o zkušenosti, znalosti a techniky, které v tomto oboru mám.
Kniha TÝDNE. Za objektivem: Nejslavnější fotoreportéři ...
Za objektivem: Jak vypadá focení profesionální fotografií. Klikněte na ikonu AdBlock v horním liště prohlížeče; Klikněte na "Nespouštět na stránkách na této doméně" Klikněte na tlačítko "Povoleno na této stránce" Klikněte na tlačítko "Povoleno na této stránce"
SOUVISEJÍCÍ KNIHY