Automobily Tatra eBook

Fatimma.cz Automobily Tatra Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Automobily Tatra! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Automobily Tatra a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Automobily Tatra.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,71 MB

ISBN: 8085991276

POPIS
Prosazení leckteré noviny, a to nejen technické, byl v historii úkol mnohdy náročnější než její samotný vynález. Ani u automobilu tomu nebylo jinak. Ani tento vynález se neprosazoval ve společnosti lehce, ba spíše vyvolával odpor. Ten vznikal povětšinou rychleji a šířil se daleko lehčeji než dotčený vynález. Skutečnost, že automobil se stal nejvýznamnějším fenoménem dvacátého, tedy minulého století, není proto pouze zásluhou vynálezců, ale zejména průkupníků a uživatelů. Ti se v časech automobilové prehistorie prezentovali především z řad odvážných lépe situovaných občanů, kteří neváhali nasadit svoji pověst pro propagaci pokrokových myšlenek. Naše historie byla vždy velmi bohatá na muže tohoto ražení a i kyž dnes možná někteří zapomněli, byl to po francouzských a německých tvůrcích také náš Josef Božek, Theodor von Liebieg, Hugo Fischer, Leopold Sviták, Hans Ledwinka, Ferdinand Porsche a další. Na poměrně malou zemi uprostřed Evropy to není zrovna málo.Miroslav Gomola
STÁHNOUT ČÍST
Tatra 72 - Wikipedie
Důkazem je světová premiéra nové podoby vozu Tatra Tactic na nedávném veletrhu IDEX 2019 v Abu Dhabí. Nová generace řady Tatra Tactic 4×4 představuje další vývojový krok v podobě středního nákladního automobilu s pohonem všech kol a nosností až 5,5 t, který navazuje na úspěšnou řadu T 810.
Tatra (company) - Wikipedia
Automobily TATRA. 3,790 likes · 387 talking about this. pro všechny příznivce automobilů značky TATRA...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY