Cvičení pro pružnou postavu eBook

Fatimma.cz Cvičení pro pružnou postavu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Cvičení pro pružnou postavu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Cvičení pro pružnou postavu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Cvičení pro pružnou postavu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,84 MB

ISBN: 8073670682

POPIS
Během času ztrácí tělo pružnost, záda tuhnou a hrbí se vlivem každodenního sedavého zaměstnání. Autorka bohatě ilustrované knihy představuje úspěšný a vyzkoušený program patnáctiminutových cvičení na každý den po šest dní v týdnu, rozvržený na dobu jednoho měsíce. Program, založený na strečinku, je zvlášť zaměřen proti deformacím a tuhnutí svalů oblasti zad a bolestem páteře, pomáhá však také k udržování ohebnosti svalů, zlepšuje funkci svalů dýchacího ústrojí a přispívá k udržování tělesné kondice a dobré postavy. Jeho výhodou je, že cvičení lze provádět v domácím prostředí, knihu však využijí k doplňkovému domácímu cvičení i ti, kdo navštěvují fitcentra. Kniha poslouží všem, kdo si chtějí s minimálním časovým zatížením zachovat dobrou fyzickou kondici a tělesný vzhled a oddálit účinky stárnutí. Lydie Raisin, profesorka tělesné výchovy, má dlouholeté zkušenosti ve výuce a vedení kurzů kondičního cvičení, je autorkou mnoha pohybových programů tělesného rozvoje a úspěšných publikací na téma udržování tělesné kondice.Preklad: Kateřina Bodnárová
STÁHNOUT ČÍST
Cvičení pro pružnou postavu - Lydie Raisin | Databáze knih
Pro pevnou postavu. Pro vaše fit tělo. ... Zatáhněte břišní svaly a s výdechem se zvedněte z podložky. Toto cvičení provádějte pomalu a plynule, a pozor, abyste při napnutých rukou úplně nepropínala lokty. ... Pro pevnou a pružnou pokožku. Zpevňující tělové mléko Q10 + vitamín C.
Hry a tréninky | Skupinové hry pro rozvíjení sebeúcty dětí ...
Všechny informace o produktu Kniha Cvičení pro pružnou postavu - Lydie Raisin, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Cvičení pro pružnou postavu - Lydie Raisin.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY