Vaříme ve woku - Ryby eBook

Fatimma.cz Vaříme ve woku - Ryby Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vaříme ve woku - Ryby! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vaříme ve woku - Ryby a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Vaříme ve woku - Ryby.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,65 MB

ISBN: 978325120162

POPIS
Pánev wok slaví v poslední době úspěchy na celém světě. Klíč k tomuto úspěchu je stejně jednoduchý jako přesvědčivý: čerstvé suroviny, krátká doba přípravy a aromatická koření. Přičteme-li k tomu ještě vybrané druhy ryb a mořských plodů, stane se vaření kulinářským zážitkem. Kniha Vaříme ve woku Ryby vás seznámí s mnoha recepty na pokrmy z ryb a mořských plodů připravovaných na woku, které splňují zásady asijského kuchařského umění – šetrnou úpravu a harmonickou vyváženost chuti.
STÁHNOUT ČÍST
Kuchařka Vendy | Kuchařka Vendy
Inzerát Vaříme ve woku - Ryby v okrese Hlavní město Praha, cena 150Kč, od Kupsbazar na Sbazar.cz. Popis: Prodám kuchařku Vaříme ve woku - Ryby. Vhodná i jako dárek. Osobní převzetí Praha 3-metro A Želivského (platba při předání) nebo zaslání poštou (platba předem na účet), na dobírku nezasílám. Sledujte i mé další inzeráty.
Vaříme ve woku - maso, zelenina, ryby, 350 Kč - bazar ...
Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY