Rakousko eBook

Fatimma.cz Rakousko Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Rakousko! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Rakousko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Rakousko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,79 MB

ISBN: 9788025620861

POPIS
V žádné jiné zemi neexistuje tak hladký přechod mezi městem a otevřenou krajinou jako v Rakousku. Jeden den zdoláváte horské vrcholy, další se kocháte císařskou Vídní.S tímto průvodcem z proslulé edice Lonely Planet se dostanete přímo k srdci země!- Úžasné zážitky - inspirativní fotografie, informace o aktivitách a přehled nejzajímavějších míst- Naplánujte si cestu - užitečné tipy a nejlepší doporučené trasy vám dávají možnost sestavit si cestu podle svých představ- Mimo známé trasy - naši autoři pro vás odhalují skrytá místa, čímž vám pomáhají zažít něco jedinečného Zvláštní kapitoly- Lyžování a snowboarding- Cyklistika a outdoorové sporty- Pěší turistika- Kunsthistorishes Museum
STÁHNOUT ČÍST
Rakousko aktuálně | Praha na Dlani
Rakousko se nachází v Evropě s rozlohou 83858 km2, Měna: Euro. Počet obyvatel - 8205000, Hlavním městem je Vienna
Rakousko - Aktuálně.cz
Rakousko je s Českem historicky spřízněná země. Nemusíte se cítit jako v cizím kraji, a přitom budete mít k dispozici pořádné rakouské hory v podobě Alp a rozvinutější síť služeb než najdete u nás. V poslední době si i při dovolených zvykáme na určitý komfort a právě ten je schopno Rakousko beze zbytku naplnit.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY