Muži nepláčou? eBook

Fatimma.cz Muži nepláčou? Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Muži nepláčou?! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Muži nepláčou? a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Muži nepláčou?.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,85 MB

ISBN: 9788026205906

POPIS
V obecném povědomí je deprese vnímána spíše jako ženská choroba.Přestože je dodnes u mužů diagnostikována méně často, její dopad na muže je závažnější a muži si v jejím důsledku častěji berou život. Na vině je mimo jiné mýtus, že "správný chlap nebrečí", který muže často vede k tomu, že své potíže skrývají před druhými i sami před sebou - a unikají do práce či do závislosti na alkoholu, jsou chronicky podráždění, "bolí je záda" a podobně.Tato kniha je jednou z prvních na téma mužské deprese. Je určena pro ty, kdo trpí vážnou depresí, pro ty, kdo krizi přestáli, ale obávají se jejího návratu, i pro ty, kdo tuší, že by je dříve či později mohla přepadnout. Komplexní a fundovaný přehled tematiky je vyvážen čtivými příběhy lidí se zkušeností deprese i různými tipy, jak depresi zvládnout. Zahrnuta je široká škála různých forem léčby deprese.Součástí knihy, která se snaží čtenáře povzbudit, je i test, s jehož pomocí může každý muž ohodnotit riziko, že trpí depresí.
STÁHNOUT ČÍST
Proč muži nepláčou? - EpochálníSvět.cz
muŽi neplÁČou? deprese u muŽŮ-jak ji rozpoznat a lÉČit autoŘi: constanze loffler, beate wagner, manfred wolfersdorf vydal portÁl,praha 2014 176 stran mĚkkÁ vazba isbn 978-80-262-0590-6 ČeskÉ vydÁnÍ i. rádci pro zdraví stav knihy je vÝbornÝ jako novÝ a cena pouze podle dohody., prodám, na prodej
8 případů, kdy muži pláčou. Jediných případů - G.cz
Někteří psychologové se také domnívají, že „muži, kteří nepláčou" jsou výtvorem až průmyslové revoluce 19. století. Tehdy muži začali pracovat v továrnách a byli údajně od vyjadřování emocí nadřízenými odrazováni, aby neplýtvali energií, a měli tak vyšší produktivitu práce.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY