Praha světlem tvořená eBook

Fatimma.cz Praha světlem tvořená Image

INFORMACE

Hledáte knihu Praha světlem tvořená? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Jiří Všetečka? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Praha světlem tvořená.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,12 MB

ISBN: 9788026043782

POPIS
Praha světlem tvořená, nová kniha známého Pražského chodce Jiřího Všetečky, je unikátní publikací. Úchvatné záběry našeho hlavního města autor doplnil spoustou osobních vzpomínek, zajímavých zážitků a postřehů, a navíc připojil technický popis tvorby snímků. Jako jediný fotograf tak dává nezištně a velkoryse k dispozici své celoživotní know-how. Díky němu máme jedinečnou možnost vyzkoušet a naučit se jeho profesionální kouzla, triky a fígle. Pojďme se tedy podívat na Prahu Všetečkovýma očima a přijměme výzvu vydat se v jeho stopách.
STÁHNOUT ČÍST
Praha světlem tvořená Jiří Všetečka Jiří Všetečka | Aukro
Za moderace Alexandra Hemaly byla provedena slavnostní vernisáž unikátních fotografií Jiřího Všetečky pod názvem Praha světlem tvořená. Za přítomnosti starostky Prahy 6 Marie Kousalíkové a kmotry operní pěvkyně Gabriely Beňačkové, proběhla i autogramiáda nové knihy tohoto známého fotografa.
Kniha: Praha světlem tvořená - Jiří Všetečka | Knihy.ABZ.cz
Praha světlem tvořená, nová kniha známého Pražského chodce Jiřího Všetečky, je unikátní publikací. Úchvatné záběry našeho hlavního města autor doplnil spoustou osobních vzpomínek, zajímavých zážitků a postřehů, a navíc připojil technický popis tvorby snímků.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY