Meč a srdce eBook

Fatimma.cz Meč a srdce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Meč a srdce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Meč a srdce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Meč a srdce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,15 MB

ISBN: 9788089426386

POPIS
Kniha Meč a srdce je bravúrnym literárnym počinom Nory Baráthovej. Prvý novodobý humoristický historický román nenechá nikoho vážnym. Milovníci domácej histórie si prídu na svoje, keď sa začítajú do príbehu o Kežmarku a Levoči v 15. až 16. storočí. Mestá - rivali vo vyše storočnej vojne po sebe občas aj guľami z tvarohu strieľali. No, znenazdajky a našťastie, prišlo aj na lásku. Tá vznikla medzi dvomi mladými ľuďmi zo znepriatelených miest. Celý dej má reálny základ a podaný je s humorom blízkym súčasnému čitateľovi. Jeho predstavivosť dobre podporia aj výstižné ilustrácie, ktorými kniha bohato oplýva. Nora Baráthová je známou spisovateľkou, odbornou publicistkou a dlhoročnou vedeckou pracovníčkou v oblasti histórie. Ako znalkyňa stredovekých a novovekých dejín Kežmarku svoje rozsiahle vedomosti pretavuje i do literárnych príbehov, ktoré sú vždy netrpezlivo očakávané.
STÁHNOUT ČÍST
Skotský meč Williama Wallace z filmu Statečné srdce ...
Provozuji malou "vesnickou" knihovnu už od roku 2011. Knihy Thomase Breziny jsou jistotou, která čas od času přiláká a uspokojí mladé čtenáře. Dnes mě okolnosti donutili vzít do ruky celou sérii Dračího srdce a myšlenka, zda by to mohl být příběh vhodný pro mého 9ti letého syna, mě donutila začít číst.
Meč a srdce (Nora Baráthová) | Detail knihy | ČBDB.cz
Meč Král Richard Lví srdce. Tento úchvatný meč je dodáván včetně pochvy na míru, která je potažená měkkou černou kůží a zdobená pozlaceným kováním v podobě lvů a křížů. Symbol lva je spojen s křížovými výpravami. Pochva je vybavena dvěma dlouhými koženými opasky s masivními přezkami. Celková délka cca ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY