Léčivé oleje eBook

Fatimma.cz Léčivé oleje Image

INFORMACE

Hledáte knihu Léčivé oleje? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Boleslav Hemzal? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Léčivé oleje.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,85 MB

ISBN: 9788086850122

POPIS
Unikátní kniha popisující možnosti rostlinných olejů pro léčbu. Kniha s takto obsáhlými informacemi zatím na tuzemském knižním trhu nebyla.U každého oleje je uveden Název oleje, Název rostliny ze které pochází, Latinský název, Zdroj oleje, obsahuje (obsahové látky), Vlastnosti, Indikace, Aplikační forma, Kontraindikace a vedlejší účinky, Kombinování s jinými oleji, Poznámka, Bezpečnost.
STÁHNOUT ČÍST
Oleje :: Lecive-rostlinne-oleje
Šalvěj získala svůj název z latinského slova „salvare", což znamená vyléčit nebo spasit. Nejen to svědčí o všestrannosti využití této rostliny. Zjistěte, jaké má šalvěj léčivé účinky a v čem se používá.
Léčivá rostlina - Wikipedie
Lněný olej prospívá vašemu srdci. Několik studií potvrzuje, že lněný olej prospívá vašemu srdci. Jedna studie, které se zúčastnilo 59 účastníků, zkoumala účinky lněného oleje a porovnávala je s účinky světlicového (saflorového) oleje, což je olej vyráběný ze světlice barvířské, který obsahuje hodně omega-6 mastných kyselin.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY