Napoleon na Dunaji eBook

Fatimma.cz Napoleon na Dunaji Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Napoleon na Dunaji! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Napoleon na Dunaji a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Napoleon na Dunaji.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,12 MB

ISBN: 9788075572325

POPIS
Plastické vylíčení bitev u Aspern/Esslingu a Wagramu, svedených proti Rakousku koncem jara a v létě roku 1809 Napoleonem I. a arcivévodou Karlem Rakouským. U Aspern/Esslingu padl mýtus o Napoleonově neporazitelnosti a ani Wagram neskončil přesvědčivým francouzským vítězstvím. Polozapomenuté události války na Dunaji pak představovaly poslední vítězné tažení císaře Francouzů. Formou literatury faktu a stylem, jenž získal jejímu autorovi u čtenářů oblibu, s pomocí řady map, dobových vyobrazení i ordre de bataille, bitevního uspořádání obou vojsk, nechává kniha promlouvat především pamětníky, maršály, generály, důstojníky a vojáky rakouské i francouzské strany, kteří ono krvavé zápolení na bitevních pláních u levého dunajského břehu zažili.
STÁHNOUT ČÍST
Napoleon na Dunaji - Aspern a Wagram - Jiří Kovařík ...
Kniha Napoleon na Dunaji - Aspern a Wagram: První Napoleonova porážka a poslední vítězné tažení 1809 . Plastické vylíčení bitev u Aspern/Esslingu a Wagramu, svedených proti Rakousku koncem jara a v létě roku 1809 Napoleonem I. a arcivévodou Karlem Rakouským.
Napoleon na Dunaji - Aspern a Wagram: První Napoleonova ...
Kniha: Napoleon na Dunaji - Aspern a Wagram - První Napoleonova porážka a poslední vítězné tažení 1809 - Jiří Kovařík. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY