Durotan eBook

Fatimma.cz Durotan Image

INFORMACE

Durotan je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Christie Golden. Přečtěte si s námi knihu Durotan na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Durotan.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,15 MB

ISBN: 9788073983482

POPIS
Svět orků umírá, proto je načase sjednotit klany a odejít na Azeroth!Každý příběh má svůj začátek. Ještě dříve, než orkové pronikli Temným portálem na Azeroth, dříve, než vznikla Aliance i Horda, dávno před událostmi, které popisuje online hra World of Warcraft, zde byl Draenor. Svět orků. Svět drsný, ale také plný zeleně a hojnosti.Klan Frostwolf byl s duchy a elementy vždy za dobře. Choval se k nim s respektem a pokorou a duchové jim na oplátku pomáhali přežít v nehostinném a nevlídném pohoří Zmrzlého ohně. Jenomže jednoho dne přijde pod mírovou záštitou tajemný ork Gul‘dan s poselstvím, z něhož mrazí až do morku kostí – Draenor pomalu umírá a záchranou může být jedině sjednocení klanů a odchod do jiného světa.Románový prequel k filmu Warcraft: První střet, který bude mít v českých kinech premiéru 9.6.2016.
STÁHNOUT ČÍST
Warcraft - Durotan - Christie Golden
Durotan, son of Garad, was the chieftain of the Frostwolf Clan, mate of Draka and father of the future Warchief Thrall. He was also a contemporary of Orgrim Doomhammer. Durotan was the heir apparent to Garad, chieftain of the Frostwolf clan, in the years prior to the First War. He cared deeply about the world and those living in it. This sensitivity could have been the signs of being a Shaman ...
Durotan - Wowpedia - Your wiki guide to the World of Warcraft
Warcraft (2016) Toby Kebbell as Durotan, Antonidas. [from trailer] Durotan : I've led thousands of warriors into battle, but I fear being a father. Does that make me a leader, or a coward?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY