Vyzvědačky století eBook

Fatimma.cz Vyzvědačky století Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vyzvědačky století! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vyzvědačky století a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

NÁZEV SOUBORU: Vyzvědačky století.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,41 MB

ISBN: 8072142860

POPIS
Knížka Vyzvědačky století je jedním z nejúspěšnějších děl V.P. Borovičky, a proto vychází už ve čtvrtém, doplněném a značně přepracovaném vydání. Na případech nejslavnějších světových špiónek a vyzvědaček přesvědčivě dokumentuje, že tyto ženy sehrály často rozhodující roli v mnoha bitvách na neviditelných a hluboce utajených frontách zpravodajské činnosti. Dramatické osudy těchto žen, které byly nejen krásné, ale také odvážné a inteligentní, rozhodně stojí za to, aby neupadly v zapomnění. Autor stejně jako ve svých předchozích dílech snáší množství zajímavého a neotřelého materiálu a osvědčuje svůj smysl pro vykreslení atmosféry doby.
STÁHNOUT ČÍST
Vyzvědačky století - V. P. Borovička, 1973 - - Mladá ...
1973 borovička v.p. antikvariÁt - absi.cz online antikvariÁt pouze na internetu "www.absi.cz"
Vyzvědačky století - Borovička - Antikvariát XL
Inzerát Vyzvědačky století - Borovička 1970 v okrese Plzeň-město, cena 20Kč, od cristianocan na Sbazar.cz. Popis: Vyzvědačky století - Borovička 1970. Cena 20,-kč. Poštovné 60,-kč nebo je možné osobní předání.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY