Moderní sledovací systémy v letecké dopravě eBook

Fatimma.cz Moderní sledovací systémy v letecké dopravě Image

INFORMACE

Moderní sledovací systémy v letecké dopravě je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Branislav Kandera. Přečtěte si s námi knihu Moderní sledovací systémy v letecké dopravě na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Moderní sledovací systémy v letecké dopravě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,57 MB

ISBN: 9788072046993

POPIS
Sledování představuje jednu z úloh, které plní zabezpečovací letecká technika při podpoře poskytování leteckých provozních služeb. Tato vědecká monografie se zabývá problematikou sledovacích systémů v letecké dopravě, především radarových systémů a systémů zpracování radarových informací. V roce 1886 byl objeven princip odrazu elektromagnetických vln od kovových předmětů, první pokusy zaměřování objektů pomocí radaru byly publikovány již v roce 1904 a v roce 1935 prezentovali angličtí vědci Robert Watson-Watt a Arnold Wilkins technickou zprávu o zaměřování letadel pomocí radaru. Od tohoto období prošly sledovací systémy poměrně dlouhou cestu vývoje až k současným moderním systémům, které jsou předmětem této publikace.
STÁHNOUT ČÍST
Radarová technika | Knihy.ABZ.cz
Ujcová - Navigace v letecké dopravě s využitím MLAT systémů 386 5. ZÁVĚR Budoucí generace řízení letového provozu bude muset být schopná dosáhnout větší bezpečnosti a efektivnosti. Hustota letového provozu bude v roce 2020 bude dvakrát větší než v roce 1997, což bude mít za následek přesycení letových cest.
Autopilot - Wikipedie
a Branislav KANDERA. Moderní sledovací systémy v letecké dopravě: [vědecká monografie]. (1998). A Brief History of 3D Scanning: This is where 3D Scanners came into the picture. (2014). a DPZ pro krajinné inženýrství přednáška č.8: Letecké laserové skenování [online]. (2004). a Pavel ŠEDIVÝ. Radarová technika. (2012).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY