Kambodža eBook

Fatimma.cz Kambodža Image

INFORMACE

Hledáte knihu Kambodža? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Kambodža.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,81 MB

ISBN: 9788072176458

POPIS
Kambodža je země doposud spíše neznámá, ale v poslední době se stává součástí oblíbených turistických tras po jihovýchodní Asii. Jednoznačně největším lákadlem pro většinu zahraničních návštěvníků jsou úchvatné chrámy v Angkoru, což ale v žádném případě neznamená, že by postrádala další zajímavosti a turistické atrakce: nádherné pláže pokryté zářivě bílým pískem, panenské, civilizačními vlivy prakticky nedotčené lesy, ale také mírné podnebí a příjemně poklidnou atmosféru bez hektické nervozity moderního světa. Na své skromné rozměry nabízí až překvapivě pestrou přírodní scenérii.
STÁHNOUT ČÍST
WHO Cambodia | World Health Organization
Set your own pace by cycling through Khmer ruins at Angkor Wat or pedaling the banks of the mighty Mekong. Trek off the beaten path on eco-adventures through the Cardamom Mountains, southern tropical islands or crater lakes of the remote northeast. Add urban adventure and hire a "motodop" taxi in Siem Reap. Discover the best of Cambodia.
Angkor Vat - Wikipedie
Kambodža je naslednica nekdanjega hindujskega in budističnega Kmerskega cesarstva, ki je med enajstim in štirinajstim stoletjem vladalo večini Indokitajskega polotoka. Prebivalcem Kambodže pravimo Kambodžani ali Kmeri, čeprav se slednje ime v ožjem pomenu besede nanaša le na etnične Kmere.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY