Dnem i nocí eBook

Fatimma.cz Dnem i nocí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Dnem i nocí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Dnem i nocí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Dnem i nocí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,16 MB

ISBN: 9788073845254

POPIS
Sedmnáctiletá středoškolačka Theia se jedné noci stane svědkem něčeho zvláštního - kolem jejího okna se snese z oblohy hořící člověk. Začne se s ním setkávat ve svých snech, v nichž se za ním vydává do podsvětí, ale i ve dne, protože z Hadena se stane její spolužák. Haden, poloviční démon, který má v budoucnu převzít vládu nad podsvětím, se do světa lidí původně vypravil pro nevěstu. Vybral si Theiu, ale nepočítal s tím, že ho setkání s ní začnou měnit a že pozná skutečné city. Přehodnotí sice svůj původní záměr, ale je tu ještě jeho matka, krutá a bezcitná vládkyně podsvětí, pro niž změna plánů nepřipadá v úvahu. Nastane proto boj – boj o svobodu, o lásku, o duši a někdy i o holý život.
STÁHNOUT ČÍST
Dnem i nocí - týmová orientačně šifrovací hra
"Dnem i nocí" je týmová hra pro všechny, kteří se nebojí noci a nepohodlí (hra se bude konat i za nepříznivého počasí). Cílem hry je za pomoci šifer, hádanek a úkolů projít celou trasu se stanovišti v nejkratším čase. Hra bude začínat v dopoledních hodinách první den a bude končit následující den odpoledne.
3D tiskárny jedou dnem i nocí. Studenti tisknou ochranné ...
Kniha: Dnem i nocí - Gwen Hayes. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY