Inferno eBook

Fatimma.cz Inferno Image

INFORMACE

Inferno je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Dan Brown. Přečtěte si s námi knihu Inferno na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Inferno.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,84 MB

ISBN: 9788025719541

POPIS
Ve svých mezinárodních bestsellerech Šifra mistra Leonarda, Andělé a démoni a Ztracený symbol Dan Brown mistrovsky mísí historii, umění, šifry a symboly. Nejinak tomu je i v Brownově nejnovějším thrilleru, který se okamžitě po svém vydání stal světovým bestsellerem a prodejně předčil i předchozí autorovy tituly.Harvardský symbolog Robert Langdon se tentokrát ocitá v samotném srdci Itálie, aby pomohl vyřešit záhadu, jež je pozoruhodně propojena s jedním z největších literárních děl všech dob – Dantovým Peklem. Langdom se vzbudí se v nemocnici a nemůže si vzpomenout, jak se do ní dostal. Stejně tak si nemůže vzpomenout, jak se do jeho kapsy dostal podivný tajemný předmět. Strach o holý život jej společně s mladou lékařkou Sienna Brooksem žene přes celé město plné tajemných chodeb a skrýší. Při svém tajuplném poslání se Langdon musí střetnout s neznámým, hrůzu nahánějícím protivníkem; proplétá se přitom nejen labyrintem florentských, benátských či istanbulských uliček, tajnými chodbami, skrytými komnatami, ale také labyrintem narážek a kódů. Pouze pomocí několika málo vět z Danteho Inferna musí rozluštit složitý sled kódů ukrytých hluboko v renesančních artefaktech města. Složení všech puzzlů dohromady pomůže zachránit svět před děsivou hrozbou. Ale kdo ví, jestli se mu to vše povede, úkol totiž nikdy nebyl složitější.Originál vyšel v Americe 14.5.2013. Proč si Dan Brown vybral právě toto datum? Protože Danteho Peklo, kterým je kniha inspirována, je rozděleno do kruhů a právě datum 14.5.13 je anagramem čísla 31415..Z našeho blogu: Dante a bioteroristi míří k dystopii
STÁHNOUT ČÍST
Carp Inferno - rybářské nástrahy a návnady na kapry
A(z) "INFERNÓ- Tom Hanks.mp4" című videót "AngelGirl2018" nevű felhasználó töltötte fel a(z) "film/animáció" kategóriába. Eddig 15530 alkalommal nézték meg.
Inferno (2016) - Wikipedia
Inferno é um conceito presente em diferentes religiões, mitologias e filosofias, representando a morada dos mortos indistintamente, segundo alguns, ou o lugar de condenação e grande sofrimento das pessoas más, segundo outros.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY