Malá písanka 1 pro 1. ročník základní školy eBook

Fatimma.cz Malá písanka 1 pro 1. ročník základní školy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Malá písanka 1 pro 1. ročník základní školy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Malá písanka 1 pro 1. ročník základní školy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Malá písanka 1 pro 1. ročník základní školy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,99 MB

ISBN: 9788086285450

POPIS
Sada písanek je tvořena ze tří dílů, navazuje na Velkou písanku a rozvíjí počáteční psaní v návaznosti na výuku čtení. Písanky obsahují kromě opisu, systematického rozvoje přepisu a autodiktátu také aktivní zaměstnání.Předností písanek je systematické rozfázování nácviku jednotlivých elementů písmen, postupné zmenšování velikosti písma na stránce a pomocná liniatura, která v 3. díle postupně ubývá.Vzory nových písmen jsou v písankách uvedeny i vpravo na konci řádku pro levoruké žáky.Každá písanka je na konci doplněna několika volnými stránkami s pomocnou liniaturou pro další práci, docvičování, diktáty apod. Písanky jsou doprovázeny poutavými ilustracemi, které si žáci mohou vybarvovat, a také doplněny pijáky.S doložkou MŠMT.
STÁHNOUT ČÍST
Malá písanka 2 pro 1. ročník základní školy | Knihy.ABZ.cz
Umím psát - Pro leváky i praváky: Genetická metoda (1.+2. díl) - Písanka pro 1. ročník základní školy - Radana Lencová Literatura pro výuku jazyka Písanka pro 1. ročník k nácviku písma „Comenia Script universal" genetickou metodou.
Písanka pro 3. ročník základní školy 1. díl od 18 Kč ...
Malá písanka 1 pro 1. ročník základní školy od Jitka Halasová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY