Moderní vojenské zbraně eBook

Fatimma.cz Moderní vojenské zbraně Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Moderní vojenské zbraně! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Moderní vojenské zbraně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Moderní vojenské zbraně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,25 MB

ISBN: 8072378635

POPIS
Bohatě ilustrovaný přehled válečné techniky, používané po druhé světové válce ve vzduchu, na mořích a na zemi. Kniha obsahuje více než 1000 samostatných článků – od ručních palných zbraní po mohutné letadlové lodě, přes 800 barevných a černobílých fotografií a 600 detailních barevných kreseb.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Moderní vojenské zbraně Velká encyklopedie | Knihy ...
Chris Bishop - Moderní vojenské zbraně - Velká encyklopedie. Chris Bishop - Moderní vojenské zbraně - Velká encyklopedie. Velký obrazový průvodce více než 1000 zbraněmi včetně tanků, automobilů, ručních zbraní, letadel, dělostřelecké techniky, lodí a ponorek.
Velká encyklopedie moderní vojenské zbraně - Jablonec nad ...
Ministr obrany, váleční veteráni, gripeny i moderní vojenské zbraně a technika, to byl Den s armádou v Sokolově. V sobotu 10. září měli občané Sokolova na Karlovarsku možnost osobně se setkat s ministrem obrany Martinem Stropnickým, který se zúčastnil Dne horníků, jehož součástí byl také Den s armádou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY