Válka Starých duší eBook

Fatimma.cz Válka Starých duší Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Válka Starých duší! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Válka Starých duší a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Válka Starých duší.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,61 MB

ISBN: 9788075940056

POPIS
Jmenovala se Claire… tedy až do chvíle, kdy zemřela. To auto se vynořilo odnikud a srazilo Claire ve chvíli, kdy sledovala, jak neznámý útočník vraždí jejího manžela. Claire zemřela na místě, jenže její duše odmítla opustit svět, dokud nepomůže milovanému muži – nebo ho alespoň nepomstí. A tak se Claire místo smrti probouzí v těle Lene von Bechsteinové, bohaté podnikatelky a čerstvé sebevražednice. Jenže Lenino tělo bylo posledním krůčkem v pečlivě připravovaném plánu mocné staré duše, která si chtěla život Lene ukrást pro sebe. Plánu, který Claire nechtěně překazila. Plánu, který ji zatáhne přímo doprostřed války mezi putujícími dušemi, jejichž pozornost znamená smrt, před jakou nelze utéct ani se schopností stěhovat se z těla do těla. Claire bude muset našlapovat opatrně, pokud se chce vyhnout starým duším, fanatikům a intrikám svého nového života a hlavně splnit úkol, který si předsevzala: ochránit svou rodinu.
STÁHNOUT ČÍST
Exkarnace 01 - Válka Starých duší - FantasyPlanet
Všechny informace o produktu Kniha Exkarnace 1 - Válka Starých duší - Markus Heitz, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Exkarnace 1 - Válka Starých duší - Markus Heitz.
Válka Starých duší | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani
Kniha Válka starých duší Přidat komentář. iiiccc. 3 04.10.2019. Zaujal mě název, obálka i anotace. ... Momentálně čtu druhý díl Umírání duší, tak uvidím, jestli to bude stejně dobré. Eyghon. 29.12.2018. Moje první kniha od Heitze a musím říct, že to bylo velmi dobré. Putující duše měnící těla, dlaci, upíři ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY