Němčina v hospodářství eBook

Fatimma.cz Němčina v hospodářství Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Němčina v hospodářství! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Němčina v hospodářství a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Němčina v hospodářství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,65 MB

ISBN: ",

POPIS
Čtvrté, přepracované vydání učebnice, která je určena všem, kdo si chtějí osvojit základy německého hospodářského jazyka, a to jak studujícím ekonomických oborů, tak i pracovníkům národního hospodářství. Předpokládá znalost obecného jazyka na úrovni maturity. Rozvíjí především dovednost četby ekonomických textů a komunikaci v odborné problematice. Po jejím prostudování budou studenti jazykově vybaveni pro studium na vysokých školách ekonomického zaměření v německy mluvících zemích. Učebnice obsahuje úvodní i doplňkové texty, cvičení, opakovací texty a německo-český slovníček. Texty vycházejí z autentických materiálů - učebnic, monografií, odborných časopisů a populárně vědeckých příruček. Další zdroj reálií tvoří v hospodářském jazyce často používané grafy, statistické přehledy aj. Publikace obsahu CD
STÁHNOUT ČÍST
UNIMARC/MARC: Němčina v hospodářství
Němčina v hospodářství. Kdo napsal knihu Němčina v hospodářství? Autorem je Věra Höppnerová. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Nemcina v - bazar - Bazoš.cz
Kniha: Němčina v hospodářství + CD 4.vydání Autor: Věra Höppnerová Tato učebnice je určena všem, kdož si chtějí osvojit základy německého hospodářského jazyka, a to jak studujícím ekonomických oborů, tak i pracovníkům národního hospodářství.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY