Literatura v souvislostech 4 eBook

Fatimma.cz Literatura v souvislostech 4 Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Literatura v souvislostech 4! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Literatura v souvislostech 4 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Literatura v souvislostech 4.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,72 MB

ISBN: 9788072389049

POPIS
Celobarevná učebnice přináší pohled na literaturu z hlediska literárních i mimoliterárních souvislostí. Obsahuje základy literární historie, teorie a kritiky, kulturní a společenský přehled, informace o dobových skutečnostech, autorech a jejich tvorbě, poukazuje na žánrovou a tematickou pestrost.
STÁHNOUT ČÍST
Literatura v souvislostech pro SŠ 1 /UČ + el. čítanka na ...
Literatura v souvislostech 3 : od plnicího pera k psacímu stroji, aneb, literatura 1. poloviny 20. století : literatura pro střední školy / Hlavní autor: Jakubíček, Daniel, 1972- Vydáno: (2013-) Literatura 4 ...
Kniha Literatura v souvislostech pro SŠ 4 UČ ...
0 hodnocení Literatura v souvislostech 4 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Od psacího stroje k počítači aneb Literatura 2. poloviny 20. století a počátku 21. století. Celobarevná učebnice přináší pohled na literaturu z hlediska literárních i mimoliterárních souvislostí.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY